Cardinal Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ L x 1.625″ W x 3″ H
SKU: KLHFI-GUYOY
Item Number: LNA-CA09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.85
Cardinal Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ L x 1.625″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.27 | $3.17 | $3.07 | $2.95 | $2.85 |
Cardinal Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ L x 1.625″ W x 3″ H
SKU: KLHFI-GUYOY
Item Number: LNA-CA09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.75" L x 1.625" W x 3" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 0.5" W x 0.875" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Red |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.