Twist-open cap for money retrieval, Removable parts. Not intended for small children. Complies with Prop 65. 4″ L x 3.4375″ W x 3.625″ H
SKU: KSZHE-HKZZW
Item Number: WOF-HH10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.20
Twist-open cap for money retrieval, Removable parts. Not intended for small children. Complies with Prop 65. 4″ L x 3.4375″ W x 3.625″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.83 | $3.62 | $3.47 | $3.30 | $3.20 |
Twist-open cap for money retrieval, Removable parts. Not intended for small children. Complies with Prop 65. 4″ L x 3.4375″ W x 3.625″ H
SKU: KSZHE-HKZZW
Item Number: WOF-HH10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 3.4375" W x 3.625" H |
| Imprint area | 3" W x 1.625" H on roof Without Chimney |
| Second imprint area | 2" W x 1.375" H on roof With Chimney |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Banking, Children, Money, Real Estate |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.