Lone Star State Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.875″ W x 4.5″ H
SKU: USEIE-CYYZE
Item Number: LTV-LS01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.60
Lone Star State Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.875″ W x 4.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.70 | $2.60 |
Lone Star State Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.875″ W x 4.5″ H
SKU: USEIE-CYYZE
Item Number: LTV-LS01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 0.875" W x 4.5" H |
| Imprint area | 1.5" W x 0.75" H on front on White Area |
| Second imprint area | 1.5" W x 1.25" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | American, Exercise, Health, Medical, State |
| Color | Blue/Red/White |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.