Lungs Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.5″ W x 2.75″ H
SKU: ETFFJ-CYXRX
Item Number: LAN-LU13
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.05
Lungs Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.5″ W x 2.75″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.48 | $2.38 | $2.28 | $2.17 | $2.05 |
Lungs Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.5″ W x 2.75″ H
SKU: ETFFJ-CYXRX
Item Number: LAN-LU13
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" L x 1.5" W x 2.75" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.5" H on front Left Side |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on front Right Side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Non-Smoking |
| Color | Red |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.