Motorcycle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.5″ W x 4″ H
SKU: CTDIA-CYXIS
Item Number: LTR-MC38
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.22
Motorcycle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.5″ W x 4″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.68 | $3.58 | $3.43 | $3.33 | $3.22 |
Motorcycle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.5″ W x 4″ H
SKU: CTDIA-CYXIS
Item Number: LTR-MC38
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 2.5" W x 4" H |
| Imprint area | 1.125" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 1" W x 0.5" H on side of Tank |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Biking, Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.