SUV Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2″ H
SKU: BSCHD-CYYRV
Item Number: LTR-SU06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.99
SUV Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2″ H
| Quantity | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|
| Price (each) | $3.41 | $2.99 |
SUV Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2″ H
SKU: BSCHD-CYYRV
Item Number: LTR-SU06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2" W x 2" H |
| Imprint area | 1.5" W x 1" H on roof |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.5" H on hood |
| Made in | CN |
| Production time | 75 to 77 working days or 50 to 53 working days for rush service |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.