Torch Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.75″ W x 5.375″ H
SKU: PMBJJ-MBZGF
Item Number: LGS-TS18
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.38
Torch Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.75″ W x 5.375″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.82 | $3.75 | $3.60 | $3.50 | $3.38 |
Torch Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.75″ W x 5.375″ H
SKU: PMBJJ-MBZGF
Item Number: LGS-TS18
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.25" L x 1.75" W x 5.375" H |
| Imprint area: No selection | 0.75" W x 0.375" H on front |
| Second imprint area: No selection | 0.75" W x 0.375" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Health, Medical, Office |
| Color: No selection | Gunmetal |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.