Treasure Chest Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
SKU: KNAEJ-FOYFB
Item Number: LFF-TC07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.22
Treasure Chest Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.68 | $3.58 | $3.43 | $3.33 | $3.22 |
Treasure Chest Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
SKU: KNAEJ-FOYFB
Item Number: LFF-TC07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.25" L x 2.25" W x 2.5" H |
| Imprint area | 2.25" W x 0.75" H on front Top of Lid |
| Second imprint area | 2.25" W x 0.5" H on front, Lower Chest |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Money |
| Color | Brown/Gold |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.