Trophy Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 4″ W x 1.75″ H
SKU: QRDNF-CZAFX
Item Number: LED-TR26
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.38
Trophy Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 4″ W x 1.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.83 | $2.72 | $2.62 | $2.52 | $2.38 |
Trophy Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 4″ W x 1.75″ H
SKU: QRDNF-CZAFX
Item Number: LED-TR26
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" L x 4" W x 1.75" H |
| Imprint area | 1" W x 0.375" H on front of Base |
| Second imprint area | 0.625" W on side of Cup |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Award, Exercise, Health, Medical, Sports |
| Color | Gold |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.