Cutting blade concealed safely in sturdy plastic, Compact, flat size for easy storage. Complies with Prop 65. 1.75″ L x 2.75″ W x 0.25″ H
SKU: XPDEI-EIZHE
Item Number: WOF-OL01
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $1.00
Cutting blade concealed safely in sturdy plastic, Compact, flat size for easy storage. Complies with Prop 65. 1.75″ L x 2.75″ W x 0.25″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.22 | $1.12 | $1.08 | $1.03 | $1.00 |
Cutting blade concealed safely in sturdy plastic, Compact, flat size for easy storage. Complies with Prop 65. 1.75″ L x 2.75″ W x 0.25″ H
SKU: XPDEI-EIZHE
Item Number: WOF-OL01
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.75" L x 2.75" W x 0.25" H |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 0.75" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Cutting, Office |
| Color: No selection | Black, Translucent Blue, Translucent Green, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.