Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Yo-Yo Bungee. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU: VRAJG-CYZVY
Item Number: LYY-SB03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.05
Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Yo-Yo Bungee. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.48 | $2.38 | $2.28 | $2.17 | $2.05 |
Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Yo-Yo Bungee. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU: VRAJG-CYZVY
Item Number: LYY-SB03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.75" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.5" W on front Side |
| Second imprint area: No selection | 1.5" W on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Fun, Health, Medical |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Red, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.