Telephone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.25″ W x 3.25″ H
SKU: GTFFF-CYXRT
Item Number: LEL-TE10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.07
Telephone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.25″ W x 3.25″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.52 | $2.40 | $2.30 | $2.20 | $2.07 |
Telephone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.25″ W x 3.25″ H
SKU: GTFFF-CYXRT
Item Number: LEL-TE10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" L x 1.25" W x 3.25" H |
| Imprint area | 1.25" W x 1.25" H on above Key Pad |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on on Display Screen |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Phone |
| Color | Light Gray |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.