Multi-colored lights activate when bounced,. Complies with Prop 65. 2.25″ Diameter
SKU: EPAEE-JBHHU
Item Number: LBL-SL12
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.10
Multi-colored lights activate when bounced,. Complies with Prop 65. 2.25″ Diameter
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.48 | $2.42 | $2.30 | $2.18 | $2.10 |
Multi-colored lights activate when bounced,. Complies with Prop 65. 2.25″ Diameter
SKU: EPAEE-JBHHU
Item Number: LBL-SL12
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.25" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1" W x 0.75" H on side |
| Second imprint area: No selection | 0.75" W on side – Diameter |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Amusement, Children, Fun, Light |
| Color: No selection | Blue, Green, Orange, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.